Malarstwo · moja pasja


ArtTheme - w otoczeniu sztuki (intro)

info

     Zapraszam na stronę człowieka o wielkim sercu oraz nietuzinkowego artysty - nie tylko malarza, z przepięknego regionu Warmii i Mazur - Romana Graszkiewicza.

Zachęcam do jej przeglądania i oceny. Jednocześnie chciałbym nadmienić, iż czuję się zaszczycony tym, że to właśnie mnie zostało powierzone stworzenie i rozwijanie tej witryny. Postaram się nie zawieść oczekiwań Odwiedzajacych oraz wielbicieli sztuki, jak również samego jej właściciela.

W kilku galeriach rozmieszczonych w różnych miejscach witryny znajduje się wiele obrazów z różnych okresów aktywności artystycznej. Jednak dla znawców osoby Romana i jego sztuki oczywistym jest fakt, że zawartość tej strony nie jest w stanie odzwierciedlić całokształtu twórczości artysty. Mam tylko nadzieję, że choć w nieznaczny sposób pozwoli nakreślić jego sylwetkę, ducha i emocje.

Na koniec pozostaje mi więc zachęcić do częstego odwiedzania witryny, a także do kontaktów mail'owych z artystą i wyrażania swoich opinii w Księdze Gości. Umożliwi to redaktorom właściwą ocenę sposobu prezentacji materiałów oraz zakresu potrzeb Internautów w przedstawianej tematyce.

wbr

Polskie Strony Artystyczne

Jak mnie odwiedzacie?

001086848
Dzisiaj odsłon:Dzisiaj odsłon:237
W tygodniu:W tygodniu:1327
W miesiącu:W miesiącu:4836
Adres IP: 44.210.83.132
Zalogowanych: .0
Gości Online: .4