Malarstwo · moja pasja


Bałoszyce - refleksje poplenerowe

logo_art

     Bałoszyce są ważnym dla mojego rozwoju artystycznego doświadczeniem. Miło, po latach było tutaj powrócić i zobaczyć postępy w przywracaniu pałacowi dawnej świetności. Miło było też usłyszeć, że mój pejzaż "Kościół w Łęgowie" z poprzedniego pleneru jest ulubionym obrazem Właścicieli. Jako artyści byliśmy tam podjęci jak królowie; nalewka z pigwy koronowała nasze muzyczne wieczory.
W tym roku bliską mi duchowo osobą stał się również maestro Stinerman i oczywiście ks. Proboszcz z Łęgowa. Pozdrawiam szczególnie serdecznie wszystkich artystów, a miałem zaszczyt malować m. in. z Ireneuszem Leśniakiem i Marią Sanetrą - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Emilią i Andrzejem Sobieraj - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Urszulą Zimowską -  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz, oczywiście Nataszą Sobczak - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Zapraszam do niewielkiej galerii zdjęć pt.

Z obiektywu artystki - fotografika Nataszy Sobczak
Zapraszam również na stronę http://www.artisduo.pl

baloszyce_natasza_01.jpg baloszyce_natasza_02.jpg baloszyce_natasza_03.jpg baloszyce_natasza_04.jpg baloszyce_natasza_05.jpg baloszyce_natasza_06.jpg baloszyce_natasza_07.jpg baloszyce_natasza_08.jpg baloszyce_natasza_09.jpg baloszyce_natasza_10.jpg

Faworyzowane strony

Jak mnie odwiedzacie?

000853252
Dzisiaj odsłon:Dzisiaj odsłon:125
W tygodniu:W tygodniu:928
W miesiącu:W miesiącu:3694
Adres IP: 3.80.223.123
Zalogowanych: .0
Gości Online: .11
Szukaj z Google
Nasza Klasa
Dziękczynienie na MySpace
Przejdź do YouTube
RG Facebook
Informacje o cookies